Harmonogram rejsów

Wiosna 2018 ‣ Powrót do Polski:

4 kwietnia - 28 kwietnia :  Porto ⇒ Gdańsk
{k} {z} {z} {z} {z} {z} {w} {w} {w}

Cena za rejs: 1200 PLN + 1/8 opłat ( portowe + paliwo ) + wspólna kasa jachtowa na wyżywienie

Osoby uczestniczące w rejsie ponoszą wszystkie koszta związanie z dotarciem na  jacht , zacumowany  w Porto (Marina de Leixoes)

Podczas rejsu przewidywane zawinięcie do co najmniej czterech portów (np. Cherbourg, Ijmuiden, Helgoland, Bornholm)

{z} miejsce zajęte {w} miejsce wolne {k} kapitan

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę na rok 2018 s/y MALBORK W naszej ofercie znajdziecie państwo klasyczny czarter, rejs rekreacyjno –stażowy oraz inne formy spędzania czasu pod żaglami gdzie oddamy w Wasze ręce w pełni wyposażony i gotowy do żeglugi jacht wraz z kapitanem. Osobom zaczynających swoją przygodę z Morzem Bałtyckim, po zakończeniu rejsu wystawiamy dokument poświadczający odbycie stażu na jachcie morskim – (dokument niezbędny do ubiegania się w przyszłości o stopnie żeglarskie). Do współpracy zapraszamy również firmy dla których jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia lub imprezy dla pracowników lub kontrahentów. Rejs taki może trwać od 1 dnia do tygodnia. Organizujemy rejsy morskie na Bałtyku zaliczane do stażu na stopnie żeglarskie.

CENNIK CZARTERU 2018

MAJ
Od 05-05-2018 cena 8000 zł tydzień / cały jacht

CZERWIEC
Od 01-06-2018 cena 9000 zł tydzień / jacht

LIPIEC/SIERPIEN
Od 01-07-2018 cena 10000 zł tydzień / jacht

Cena zawiera:
pobyt ja jachcie, usługi skippera, ponton zaburtowy z silnikiem, podatek, ubezpieczenie NNW / KL, pościel i ręczniki

Cena nie zawiera:
wyżywienia, paliwa, opłat portowych, sprzątania końcowego, biletów na aktrakcje turystyczne, płatnych prysznicy w marinie

Oferta rejsów morskich s/y MALBORK na Bałtyku, skierowana jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę na morzu jak i dla bardziej doświadczonych żeglarzy, pragnących uzyskać staż na wodach morskich. Organizator wraz z kapitanami, dokładają wszelkich starań, aby każdy uczestnik rejsu miał możliwość sterowania jachtem. W trakcie rejsu zdobywał wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną z zakresu żeglarstwa. My dostarczamy profesjonalnie skonfigurowany i przygotowany do rejsu jacht.